Drazhini sinovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drazhini sinovi

CS klan
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Obavestenje o selekciji klana

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
bakaja
Admin
bakaja


Broj poruka : 479
Godina : 35
Location : Srbija,Beograd,Zemun
Datum upisa : 18.07.2007

Obavestenje o selekciji klana Empty
PočaljiNaslov: Obavestenje o selekciji klana   Obavestenje o selekciji klana Icon_minitimePon Jul 23, 2007 6:00 pm

Ovom prilikom se obracam svima koji su u klanu Drazhini_sinovi...
Zbog velikog broja clanova,a i zbog odredjenih ponasanja u klanu(kao sto su neaktivnost na forumu,ne stavljanje taga da bi mogli da igraju na raznim serverima,neaktivnosti uopste prema klanu)doslo je do selekcije klana...
Vodje ovog klana su odlucile da iz klana izbace Crazy Dzelata zbog lose istorije sa drugim klanovima...
Vodje su takodje odlucile da izbace Extra,iz razloga neaktivnosti na forumu,kao i glavni razlog,nestavljenje taga(uhvacen je vise puta i opomenut)...
Selekcijom igraca ispao je iz klana Smor,nazalost.Zelimo svima da pruzimo sansu da igraju,a Smor kao treca rezerva,tesko da bi imao sansu da igra,pa mu pruzamo priliku da napravi svoj klan ili da ode u neki drugi,gde bi bio aktivniji clan...
Nadamo se da izbaceni clanovi nece nas tezak zadatak uciniti jos tezim.Nadamo se da cemo ostati u dobrim odnosima,da cemo se i dalje druziti,mozda saradjivati.
Puno srece u daljim CS karijerama(mozda odigramo i neki CW u buducnosti)...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.drazhini_sinovi.co.sr
Shadow
Redovan korisnik
Redovan korisnik
Shadow


Broj poruka : 40
Godina : 36
Location : INDJIJA
Datum upisa : 24.07.2007

Obavestenje o selekciji klana Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje o selekciji klana   Obavestenje o selekciji klana Icon_minitimeSub Jul 28, 2007 8:35 pm

Pametno je to praviti selekciju u klanu! Ako ste vi mogli da se polomite i napravite site i forum...Valjda taj clan moze bar da svrati par puta u toku dana...Tako cu i ja...Koji clan ne postuje moj trud i rad..Leti iz klana... queen cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
|hell|
Napredan korisnik
Napredan korisnik
|hell|


Broj poruka : 347
Location : Ljubinje,ispod brda
Datum upisa : 18.07.2007

Obavestenje o selekciji klana Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje o selekciji klana   Obavestenje o selekciji klana Icon_minitimeUto Jul 31, 2007 3:41 pm

Shadow ::
Pametno je to praviti selekciju u klanu! Ako ste vi mogli da se polomite i napravite site i forum...Valjda taj clan moze bar da svrati par puta u toku dana...Tako cu i ja...Koji clan ne postuje moj trud i rad..Leti iz klana... queen cheers
тако је
Nazad na vrh Ići dole
http://mitonline.50webs.com
mladen
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Broj poruka : 204
Datum upisa : 13.08.2007

Obavestenje o selekciji klana Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje o selekciji klana   Obavestenje o selekciji klana Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 4:24 am

za izmjene ----po meni bi swaki clan trebao da ima sansu da se dokaze......imao sam iskustwa...kada sam usao u reberet igrao sam na serwu gde su oni bili nisam bio los i onda sam swakog dana sa njima igrao i dokaziwao im se.......iako ne kraju nije swe ispalo kako bi woleo da jeste SadSad
Nazad na vrh Ići dole
bitj
Aktivan korisnik
Aktivan korisnik
bitj


Broj poruka : 74
Datum upisa : 22.07.2007

Obavestenje o selekciji klana Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje o selekciji klana   Obavestenje o selekciji klana Icon_minitimeSub Sep 01, 2007 1:26 pm

lol ;p ne zhelim da kretjem sad o5, ali k...

Mladene, ti dobro znash shta si ti radio, i KOGA si vredjao. To nema jednostavno veze sa igrom. Toliko.

Vasha bitj ;p
Nazad na vrh Ići dole
|hell|
Napredan korisnik
Napredan korisnik
|hell|


Broj poruka : 347
Location : Ljubinje,ispod brda
Datum upisa : 18.07.2007

Obavestenje o selekciji klana Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje o selekciji klana   Obavestenje o selekciji klana Icon_minitimeSub Sep 01, 2007 7:06 pm

нема више селекције.
Nazad na vrh Ići dole
http://mitonline.50webs.com
Sponsored content





Obavestenje o selekciji klana Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje o selekciji klana   Obavestenje o selekciji klana Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Obavestenje o selekciji klana
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Treninzi klana
» Clanovi klana Drazhini_sinovi
» Mr.Bones-jedan od osnivaca klana

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Drazhini sinovi :: Obaveštenja,pitanja i predlozi :: Obaveštenja,pitanja i predlozi-
Skoči na: