Drazhini sinovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drazhini sinovi

CS klan
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ODLAZIM

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Mr.Smith
Admin
Mr.Smith


Broj poruka : 148
Godina : 35
Location : Beograd,Borcha
Datum upisa : 17.07.2007

ODLAZIM Empty
PočaljiNaslov: ODLAZIM   ODLAZIM Icon_minitimeUto Avg 21, 2007 11:25 pm

Mozda ce neke cuditi moja odluka,neke ne...Resio sam da izadjem iz klana.Previse je veliki teret biti lider klana makar ih bilo i vise.Niko iz klana ne zna ali bakaja i ja smo nosili preveliki teret na ledjima u raznim situacijama.Bilo je tu i mnogo bezpotrebnog nerviranja.Drzao sam se koliko mogu ali mislim da je za mene vreme da se povucem iz klanskog ratovanja i vodjenja borbi,okupljanja clanova i nerviranja.Moj i Bakajin jedini problem je to sto smo sve preozbiljno shvatili.Za druge je ovo samo igra,sala,zajebancija.Mi smo to gledali drugim ocima.Za mene je ovo bila grupa u kojoj smo spremni da ginemo jedni za druge.Grupa kojoj nema ravne po druzenju i hvala vam za to.Ali niko nije video pravu stranu.Bilo je tu i onih koji su CS smatrali igrom u kojoj igra svako za sebe,a da je klan tu samo da bi se omogucila igra 5:5.Nisam za takvu ekipu.Jednostavno ekipa treba da bude jedno srce!!! Svaka cast onima koji su shvatili ozbiljno.Desavalo se da na CW-u niko ne slusa sta mu se govori.Zapitajte se zasto nijedan CW nismo dobili do sada.Zbog ne sloge.I ako me pitate ovaj klan nije zasluzio da nosi ime Drazhini sinovi.Drazhini cetnici su bili kao braca,ginuli jedan za drugog.Zato i jeste dat ovaj naziv klanu.U nadi da cemo mi postati takvi.Ali nismo.Nama treba 5 dana da se okupimo za CW da bi pola njih poslednji sat odustalo jer smatra da je ovo samo zezancija.Ima nas koji smo ovo shvatili ozbiljno.Ne kazem da nije obaveza biti u klanu,igrati CW-ove.Ali zasto ulaziti u klan ukoliko nisi spreman da se zrtvujes.To je tim!ZRTVA!!! I meni je mozda nekad doslo da kazem E MENI SE NE IGRA, ili JBG NISAM TU, ali nisam.Uvek sam bio tu za vas ali vi niste bili za mene.Ima ljudi koji stvarno ne mogu stalno da igraju jer igraju u igraonicama.Njima svaka cast zato sto kad god su rekli da ce igrati igrali su i ako su u igraonici.Da ne duzim.Vodjstvo klana prepustam Bakaji da ga nastavi i da od ovog klana napravi nesto bolje.Sajt kao duznost ostavljam Stormu.A za forum budite svi zaduzeni.Samo nemojte da mi brisete nalog.Prepusticu mog admina Bakaji.Ne mogu vise da se borim sa ne slogom,ne suglasicama,vecitog jurenju igraca.Od nas 20 u klanu za svaki CW je igrao neko ko nije iz klana.Nisam pravio klan da bi u njemu igrao bilo ko.Cak je jednom igrao lik kog niko nije znao.OD SADA IGRAM CS ALI SAMO ZA SVOJU DUSU.HVALA STO STE BILI UZ MENE I KRVARILI SA MNOM I BAKAJOM.SADA VAS OSTAVLJAM DA NASTAVITE SVOJE BITKE ALI OVOG PUTA DA KRVARITE SAMO SA NJIM.Nadam se da ce moj odlazak promeniti neka misljenja u klanu i da ce mnogi shvatiti ozbiljno ovu igru.Nadam se da ce moj odlazak promeniti neke stvari,nadam se na bolje.HVALA JOS JEDNOM ZA SVE! Vas Mr.Smith
Nazad na vrh Ići dole
http://www.drazhini_sinovi.co.sr
|hell|
Napredan korisnik
Napredan korisnik
|hell|


Broj poruka : 347
Location : Ljubinje,ispod brda
Datum upisa : 18.07.2007

ODLAZIM Empty
PočaljiNaslov: Re: ODLAZIM   ODLAZIM Icon_minitimeSre Avg 22, 2007 12:30 pm

ма немој зајебават
Nazad na vrh Ići dole
http://mitonline.50webs.com
SmoR
Aktivan korisnik
Aktivan korisnik
SmoR


Broj poruka : 54
Godina : 32
Location : niksic mne
Datum upisa : 19.07.2007

ODLAZIM Empty
PočaljiNaslov: Re: ODLAZIM   ODLAZIM Icon_minitimeSre Avg 22, 2007 2:16 pm

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad AJ RAZMISLI JOS 1 Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.drazhini_sinovi.50webs.com
bulletproof
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Broj poruka : 320
Godina : 33
Location : U blizini
Datum upisa : 26.07.2007

ODLAZIM Empty
PočaljiNaslov: Re: ODLAZIM   ODLAZIM Icon_minitimeSre Avg 22, 2007 8:48 pm

Da li ti znash kolko puta smo psycho, spook i ja doshli na istu ideju, medjutim spook je tolko pukao da je i izashao, na svu srecu se vratio.
Care samo se opusti, uzhivaj u zhivotu, napravi malu pauzu (shvatice te klan) ono ceo dan bleji napolju, vrati se uveche kuci, spavaj pa o5 tako josh jednom i sedi za komp da vidish kako ce ti onda biti bolje!
Nazad na vrh Ići dole
http://redberet-crew.co.sr
Sponsored content





ODLAZIM Empty
PočaljiNaslov: Re: ODLAZIM   ODLAZIM Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ODLAZIM
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Drazhini sinovi :: Obaveštenja,pitanja i predlozi :: Obaveštenja,pitanja i predlozi-
Skoči na: