Drazhini sinovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drazhini sinovi

CS klan
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zvezda je zivot sve drugo su sitnice

Ići dole 
+5
Jackson
bulletproof
Sugi
come2papa
bakaja
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
bakaja
Admin
bakaja


Broj poruka : 479
Godina : 35
Location : Srbija,Beograd,Zemun
Datum upisa : 18.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 8:17 pm

OVO JE STRASNO!!!

Jer neko gledao Zvezda-Levadija...

Znaci ovako iznerviran nisam od,Zvezda Tromzo kada smo od tih sabana i ispali iz lige kupa UEFA...

Ja znam sta je adaptacioni period,ali protiv LEVADIJE,koja crna adaptacija za ove strance...

Da nema Koromana,i koje slucajne akcije nezainteresovanih igraca koji sebe vec vide u drugim ekipama(Basta,Milovanovic),mi bismo izgubili od LEVADIJE!!!!!!

Pa nismo mi partizan,pa da gubimo od Timoka,Artmedije i drugih sabana...

MI SMO BRE ZVEZDA,NAJBOLJA EKIPA ISTOCNE EVROPE!!!!

UZ STEAUA JEDINI OSVAJACI TITULE EVROPSKIH SAMPIONA IZ ISTOCNE EVROPE!!!

Kada ce to nove generacije fudbalera da shvate,ko ce ovim strancima da objasni za koga igraju covece...

Igraju u ekipi gde su igrali Mitic,Sekularac,Dzajic,Pizon,Piksi,Savicevic,Jugovic,Zigic,Vidic,Savic...,koji su bre GINULI ZA ZVEZDU!!!

Imaju najbolje navijace na svetu DELIJE,imaju sjajan stadion,sjajne uslove,sjajno sve!!!

A oni prolaze LEVADIJU na gol u gostima...

Samo jedna rec za sve ovo

SRAMOTA
Nazad na vrh Ići dole
http://www.drazhini_sinovi.co.sr
come2papa
Aktivan korisnik
Aktivan korisnik
come2papa


Broj poruka : 84
Godina : 34
Datum upisa : 26.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 9:03 pm

Ne preteruj... najbolja ekipa istocne evrope? ne... to ste bili oko '90 i '91 ali sada ste daleko od toga...
Za tvoju informaciju Artmedija je igrala u 3. kolu a ovi sabani su 2. kolo kvalifikacija. Prosli su nas na srecu i to je ono sto mi nikako nismo mogli da prezalimo. da podsetim u 210 min mi nismo primili gol od njih (tacno je nismo ga ni dali ali opet) vi ste primili 2 komada od ovih jadnika...
91 ste imali jednostavno extra generaciju, koja je iskoristila trenutno stanje u Evropi...

btw. Kada pises ime Partizana koristi veliko slovo, i zbog pravopisa, a i zbog postovanja !
toliko
Nazad na vrh Ići dole
http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=56102
Sugi
Aktivan korisnik
Aktivan korisnik
Sugi


Broj poruka : 123
Godina : 34
Location : central Srbija,Trstenik
Datum upisa : 08.08.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 9:09 pm

ipak na ovom forumu nisu samo zvezdashi,onako da znash bakaja i bez vredjanja PARTIZANA jer mi vas ne vredjamo...
Nazad na vrh Ići dole
bulletproof
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Broj poruka : 320
Godina : 33
Location : U blizini
Datum upisa : 26.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 10:03 pm

Ko ne vredja zvezdu????????????

Govori u svoje ime!
Nazad na vrh Ići dole
http://redberet-crew.co.sr
Jackson
Admin
Jackson


Broj poruka : 37
Datum upisa : 28.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 10:34 pm

ко је прошао у треће коло квалификација? да ли је битно како? игра је била разочаравајућа, али не сумњам да ће бити боље већ против ренџерса.
навијачи југословенског спортског друштва из хумске улице су добродошли да на највећем стадиону прате освајача дупле круне како се бори за Лигу шампиона.
Nazad na vrh Ići dole
bakaja
Admin
bakaja


Broj poruka : 479
Godina : 35
Location : Srbija,Beograd,Zemun
Datum upisa : 18.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 10:40 pm

Extra generacija jedna...TESKO...

Uz svo duzno postovanje Zvezda je imala vise vecih generacija...

Polufinale kupa sampiona(protiv smrdljivih Grka kada smo prokockali neverovatnu prednost),finale(u revansu kupu uefa ceo stadion u NEMACKOJ JE PEVAO ROTERSTERN IZ RAZLOGA ZATO STO JE ZVEZDA IGRALA VIKTORIJE U FINALU,A NEMCI SU DALI SLUCAJAN GOL IZ JEDINE AKCIJE),osvajanja nekoliko mini evropskih takmicenja...

Najtrofejniji klub u Srbiji...

Nije da nemam postovanja za Partizan,imali ste vi finale protiv kupa sampiona (Partizanove bebe),ali to je to...

Uz sve duzno postovanje,niste nam ni do kolena u fudbalu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.drazhini_sinovi.co.sr
come2papa
Aktivan korisnik
Aktivan korisnik
come2papa


Broj poruka : 84
Godina : 34
Datum upisa : 26.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 10:40 pm

da da saljivo jackson... Pa zar nisu posle 1. utakmice rekli bice mnogo bolje u 2. ... evo citam danasnje novine citiram
"KAKAV BRE PROLAZ?" "SAMO POBEDA"
tuzno zar ne?
inace pola JNA su bili zvezdasi kada se igrala LS na nashem stadionu... znate ono kad smo izbacili Newcasle i igrali sa Portom(1:1 i 1:2)[Osvajach LS te godine]
Realom (0:0 i 0:1 gol iz cistog ofsajda)[Ime kluba dovoljno govori] i
Olimpicom iz Marseja (1:1 i 0:3)[Drogba nas pokidao, ali je i mnoge jer je Marsej te godine igrao finale Kup UEFA...

vi se samo lazite da ce "biti bolje vec u sledecoj utakmici"...
Nazad na vrh Ići dole
http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=56102
bakaja
Admin
bakaja


Broj poruka : 479
Godina : 35
Location : Srbija,Beograd,Zemun
Datum upisa : 18.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 10:48 pm

come2papa ::
Ne preteruj... najbolja ekipa istocne evrope? ne... to ste bili oko '90 i '91 ali sada ste daleko od toga...

Samo da te ispravim,tada smo bili NAJBOLJA EKIPA NA SVETU...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.drazhini_sinovi.co.sr
come2papa
Aktivan korisnik
Aktivan korisnik
come2papa


Broj poruka : 84
Godina : 34
Datum upisa : 26.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 10:53 pm

Da te ispravim Englezi su tada bili pod suspenzijom, a siguran sam da i ILI spanci ili Italijani isto tako nisu igrali... ne NISTE BILI NAJBOLJi...
Nazad na vrh Ići dole
http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=56102
bulletproof
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Broj poruka : 320
Godina : 33
Location : U blizini
Datum upisa : 26.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 11:21 pm

bakaja ::
come2papa ::
Ne preteruj... najbolja ekipa istocne evrope? ne... to ste bili oko '90 i '91 ali sada ste daleko od toga...

Samo da te ispravim,tada smo bili NAJBOLJA EKIPA NA SVETU...

E i tad ste bili naj na svetu i od tad se samo kurchite zbog toga, ajde ako ste tolko jaki opet osvojite kup kupova! Nego ne mozete, svatite da se zvezda lagano ali sigurno raspada! nekad je bila zvezda, sad ta zvezda propada!
Nazad na vrh Ići dole
http://redberet-crew.co.sr
Jackson
Admin
Jackson


Broj poruka : 37
Datum upisa : 28.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 11:23 pm

ако нисмо били најбољи како је могуће да смо наредне године, у првој сезони када се трансформисало такмичење из Купа у Лигу шампиона, (дакле као први српски клуб који је ушао у Лигу Шампиона, без квалификација, већ као ШАМПИОН ЕВРОПЕ ) стигли до полуфинала тог такмичења, иако смо играли све утакмице у иностранству као домаћини, и у полуфиналу несрећно испали од сампдорије, која је касније освојила то такмичење. јел ни тада нису играли италијани и сви остали...

пс ако се Звзеда распада, шта се дешава са тимом који две године није ништа освојио.

а папа , сећам се ја те сезоне, јел то било оно када сте у сред тог циклуса такмичења дошли на Маракану и остварили резултат који сте остварили. иначе, кад ти већ подсећаш на те екипе, сигурно заборављаш онај лоповски пенал којим сте ви прошли ДРУГО коло квалификација те сезоне, исто тако сигурно заборављаш да смо и ми играли у квалификацијама са Бајером, који је касније играо финале , са Псв-ом, који је касније испао на пенале од Милана, који је то финале освојио, а исти тај Милан, који је прошле године постао шампион Европе сигурно ниси заборавио.

дакле, нека смо ми прошли како смо прошли ако засужујемо средићемо се и заиграћемо како треба у трећем колу , ако нисмо, ту је утешно такмичење које вама нису омогућили да играте.

пс ми сво овде сви клан, нека нико не мисли да неко има нешто лично против оног са којим не дели припадност одређеном клубу. чисто да се разграничимо!
Nazad na vrh Ići dole
eGZ3kut0r^^fiju^fitj
Aktivan korisnik
Aktivan korisnik
eGZ3kut0r^^fiju^fitj


Broj poruka : 81
Datum upisa : 08.08.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 11:38 pm

eh delije delije...hvalite se tom osvojenom titulom svetskog sampiona..SVAKA CAST,skidam kapu svim momcima koji su je osvojili...al dajte bre ne zivi se od proslosti...ovo vam je vec 3 godina kako se borite da udjete u LS...u 2 god,imali ste blamova i blamova..prvo zenit,pa PSV,pa strazburg..

danasnja tekma protiv levadije kojmu ste izgubili, i na srecu prosli,dokazala je da je ovaj zvezdin tim najgori u posledjnih 10 godina...uzasan tim stvarno imate...protiv rengersa(bio sam juce da ih gledam) zaista cete tesko igrati,momci su jaki mnogoo..tako da vam se drage moje pi*ke ciganske ni ovve godine ne smesi liga sampiona...

FUCK UEFA NAPRED PARTIZAN
Nazad na vrh Ići dole
come2papa
Aktivan korisnik
Aktivan korisnik
come2papa


Broj poruka : 84
Godina : 34
Datum upisa : 26.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 12:07 am

Nego kao prvo niste vi samo ispali od PSV nego ste ispraceni petardom... PSV nije ispao na penale te sezone nego na gol u gostima... Milan volim mozda koliko i Partizan tako da znam...
Lepo sam zaradio u opkladi sa burazerom koji mi prosle godine rece ajde da se kladimo da zvezda dobija milan na marakani... kreten...
Tacno je da smo mi kreteni pa nismo iskoristili 2 sezone nikad gore zvezde da uzmemo sve u Srbiji...
Nego ljudi okanite se tih prica iz doba kada ste imali po 2 ili 3 godine i vratite se malo u stvarnost...
vi ste jednom usli u Ligu UEFA
Mi smo jednom usli u Ligu Sampiona
2 puta u Ligu UEFA, stim da smo jedom prosli grupe i u prvoj rundi knock out takmicanja izbacili 1. iz neke od grupa ... Ispali smo od CSKA koji je samleo UEFA cup te sezone...
Pa dovoljno je da pogledate koeficijent koji imaju zvezda i partizan i da shvatite da su 90 daleko iza nas...
Nazad na vrh Ići dole
http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=56102
bakaja
Admin
bakaja


Broj poruka : 479
Godina : 35
Location : Srbija,Beograd,Zemun
Datum upisa : 18.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 12:29 am

Da je ovo danas bruka znam,zato sam i stavio ovaj topic,ali Strazbur i PSV nije bruka,to ocu vec jednom da shvatite...

PSV smo dobili 3 2 na Marakani,bio,gledao,uzivao,dva smrdljiva gola iz dve akcije su dali,unistili smo ih...

U revansu crveni karton igrac manje,jbg 5 0...

Strazbur nije bruka,igrali smo 2 2,bod svakome,te sezone je bruka Tromzo zato smo i ispali...

Zenit je bruka i to ostaje...

Ali sve je to bruka,ZATO STO JE ZVEZDA VELIKA!!!

Da su Partizan i Vojvodina tako pucali,to bi bilo OK,ali ne i za Zvezdu...

Zvezda ima ime,to je brend covece...

Predstavljanje Partizana na Eurosportu za LS:"To je ekipa iz Beograda ciji se stadion nalazi u blizini stadiona Crvene Zvezde,jednog od osvajaca kupa sampiona"...

I jos nesto vi ste ispadali od sabana,a mi smo pucali od velikih ekipa,sta je veca bruka,Zenit i PSV,ili Makabi Tikva i Artmedia?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.drazhini_sinovi.co.sr
Jackson
Admin
Jackson


Broj poruka : 37
Datum upisa : 28.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 12:35 am

хоће ли неко да броји петарде и европске бламове? то што је Бакаја рекао и касније се наставила прича о 90-им нема никакве везе са садашњим стањем у фудбалу.
лично ми је било драго када је ренџерс избацио црногорски партизан и свим срцем сам синоћ био уз Бизлија и другове. Егзекуторе, ти изгледа слабо пратиш фудбал ван ЦГ, кад кажеш да је оно од синоћ mnogoo јак тим.
ја не кажем ништа против тога да је ваш клуб био доминантнији у Европи од Звезде, да ли сплетом околности или знањем није битно.. ( тешко да неко може да ме убеди у ово друго пошто баш од тих сезона креће наша непобедивост у међусобним дуелима, с изузетком оног надљудског просеравања прошле сезоне на маракани )

дакле, не спорим чињенице да сте играли једном лигу шампиона и два пута иргали куп уефа, али не треба спорити ни наше две узастопне дупле круне, задњих десет година дербија, итд...

тако да се, егзекуторе, драга моја сисо гробарска нама Лига шампиона смеши, погледај у уторак на ртс-у!

а о томе шта се теби смеши у нашој лиги ћу те обавестити када ми то такмичење буде битно. сад није.
Nazad na vrh Ići dole
bakaja
Admin
bakaja


Broj poruka : 479
Godina : 35
Location : Srbija,Beograd,Zemun
Datum upisa : 18.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 12:39 am

To ostaje i tu i ja stavljam tacku.Ja kada igram CS,basket...,nije bitno da bi video da li sam bolji od nekog igram 1 na 1,i ko dobije bolji je.

MI VAS DOBIJAMO GODINAMA!!!

I to ne mozete da negirate.

DUPLE KRUNE 2 ZA REDOM!!!

Suvisni su drugi komentari...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.drazhini_sinovi.co.sr
come2papa
Aktivan korisnik
Aktivan korisnik
come2papa


Broj poruka : 84
Godina : 34
Datum upisa : 26.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 10:37 am

Sto se derbija tice cinjenica da nas dobijace godinama, tj igramo nereseno i vi dobijate...
Ali kada bi mi neko rekao hoces da partizan osvoji titulu a da izgubi 2x od zvezde? ni sekunde ne bih razmisljao...
Tako da kad smo gubili a osvajali meni bilo svejedno...
Za Artmediju sam vec rekao, a Makabi je po meni sigurno bila prodata tekma... Ono NIJE MOGLO DA SE DESI...
Ako se vec takmicimo od koga smo ispadali pa ispali smo mi i od Bayerna jedne god sa 6-1 u jednoj tekmi druge se ne secam Smile
Onu Slaviju sto pominjete ne racunam jer je to bilo 3-1 kod nas i 1-3 kod njih pa posle produzetaka 1-5...
A za 2 duple krune? pa kao sto rekoh sramota je sto nismo iskoristili NAJGORE TIMOVE ZVEZDE IKADA... znaci da ste igrali ove dve sezone u Seriji A vi bi se borili za pretposlednje mesto...
Nazad na vrh Ići dole
http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=56102
|hell|
Napredan korisnik
Napredan korisnik
|hell|


Broj poruka : 347
Location : Ljubinje,ispod brda
Datum upisa : 18.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 1:46 pm

zvezdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
http://mitonline.50webs.com
bulletproof
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Broj poruka : 320
Godina : 33
Location : U blizini
Datum upisa : 26.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 3:00 pm

|hell| ::
zvezdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

...gay
Nazad na vrh Ići dole
http://redberet-crew.co.sr
eGZ3kut0r^^fiju^fitj
Aktivan korisnik
Aktivan korisnik
eGZ3kut0r^^fiju^fitj


Broj poruka : 81
Datum upisa : 08.08.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 6:47 pm

joj jaksone,dragi ganu moj...realno gledano,vi sa onakvom igrrom,koju ste pokazali protv levadije,ne mozete pobediti borcu,a ne rengers..ne kazem to zato sto navijam za partizan,vec realno..mene boli ... dali ce zvezda uci u LS ili ne.cak sta vise neka udje,tamo ce biti gora nego partizan (mada partizan nije bio los toliko) i bice vas blam vise da se pojavite u evropu...to mislim u slucaju da igrate kao protiv levadije...a u utorak cu gledati, da vidim koliko ste jaki..izgleda da se i vama smesi nasa liga!!

toliko od mene
Nazad na vrh Ići dole
mladen
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Broj poruka : 204
Datum upisa : 13.08.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimePet Avg 17, 2007 4:19 am

zvezda zakon
Nazad na vrh Ići dole
|hell|
Napredan korisnik
Napredan korisnik
|hell|


Broj poruka : 347
Location : Ljubinje,ispod brda
Datum upisa : 18.07.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimePet Avg 17, 2007 3:55 pm

bulletproof ::
|hell| ::
zvezdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

...gay
a gay si nemores bit veci
Nazad na vrh Ići dole
http://mitonline.50webs.com
eGZ3kut0r^^fiju^fitj
Aktivan korisnik
Aktivan korisnik
eGZ3kut0r^^fiju^fitj


Broj poruka : 81
Datum upisa : 08.08.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeSub Avg 18, 2007 1:25 am

e jackson sta bi u utorak na rts-u/????


nacoo nano 90 min...vi ste debili,sto vam je sa odbranom...imate vise rupa no ivica kralj!!xaxa
Nazad na vrh Ići dole
PLAYBoY
Redovan korisnik
Redovan korisnik
PLAYBoY


Broj poruka : 43
Datum upisa : 10.08.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeSub Avg 18, 2007 2:31 am

ajde da je samo odbrana!!!!


Njima Koroman daje golove!

XAXXAXAXAXAXAXA!
Nazad na vrh Ići dole
mladen
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Broj poruka : 204
Datum upisa : 13.08.2007

Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitimeSub Avg 18, 2007 2:57 am

stojke nemamo wise od mareta rupa !!!! on ih ima i prewise lollll
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda je zivot sve drugo su sitnice   Zvezda je zivot sve drugo su sitnice Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zvezda je zivot sve drugo su sitnice
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» ZVEZDA ili PARTIZAN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Drazhini sinovi :: Zabava :: Sport-
Skoči na: